Психотерапія 

Психотерапія - це глибокий та ефективний спосіб подолання та проживання життєвих труднощів або травматичних подій.

 

Психотерапія спрямована на роботу зі страхами, фобіями, тривожністю, подолання важких станів, що пов'язані зі втратою близького; ефективна у проходженні будь-якої кризи, важкого етапу, що не дає жити щасливим життям.

 

Що важливо розуміти про психотерапію?

 

 У психотерапії немає нічого містичного та езотеричного, тут не відбувається чаклунства та зцілення за допомогою таємних знань, змов чи рекомендацій, які дає всезнаючий психолог.

 

Це взаємини двох рівних людей, де психолог більше знає про психіку людини, вміє приймати та працювати з людським болем, і є "дзеркалом" для клієнта, в якому він може побачити себе, а психолог допоможе звернути увагу клієнта на його спосіб жити у цьому світі, вибудовувати стосунки з іншими людьми, вирішувати життєві завдання, справлятися з труднощами, на страхи, що переживаються, і тривоги і як вони заважають його зростанню.

Найпростіша формула тривалості такого виду роботи:

 

"Психотерапія починається з клієнта, на якому намальовано страждання. Страждання з людини пішли - психотерапія закінчилася".

 

Коли терапія завершилася, іноді можливі підтримуючі консультаційні зустрічі, де клієнт має можливість поділитися своїми змінами, відкриттями, відреагувати якісь нові почуття.


Психотерапія – рішення для сміливих.

 

До глибокої роботи готові не всі, тому що часто для настання змін потрібен час. Така внутрішня робота непроста. Більшості з нас скоріше хочеться забути важкі переживання (смерть близьких, розлучення з іншою людиною, болючі емоції, насильство, яке ми пережили тощо), ми часто не хочемо ворушити неприємні емоції та активувати ці почуття... Але правда в тому, що вони - зброя уповільненої дії і живлять собою страхи, тривоги, думки, котрі руйнують нас, наше здоров'я, відносини та внутрішню гармонію із собою та  світом.

"Коли ви не усвідомлюєте те, що відбувається всередині вас -

зовні це здається долею".

 

КАРЛ ЮНГ

Домовленісь на спільну роботу