Пільгова терапія

Знаю, що є ситуації у житті, коли важко впоратися наодинці. Якщо Ви не можете дозволити собі психологічну допомогу за повною вартістю і відчуваєте при цьому її необхідність, раз на 2 місяці я беру одну людину на терапію зі знижкою.

 

Ми зустрічаємось один раз на тиждень по 60 хвилин. Усього 10 зустрічей (10 тижнів), пропуски оплачуються, кількість сесій не продовжується.
 
Важливо сказати, що не завжди 10 зустрічей може бути достатньо для глибинних змін. Але їх може бути достатньо, щоб подивитися на своє життя з іншого боку, побачити те, що раніше Ви не помічали або просто отримати безпечний простір підтримки і прийняття.

 

Вартість обговорюється індивідуально.


* Важливо, щоб сума, яку Ви платите, була значущою для Вас (трохи вищою, ніж Ви можете дозволити витратити на себе).
* Якщо ви хочете перервати терапію раніше - ми проводимо завершальну консультацію, яка оплачується на початку терапії наперед. Це потрібно для того, щоб підбити підсумки нашої спільної роботи, і закрити моменти, що травмують.
* Перша консультація є ознайомчою, вона не входить до 10 сесій, описаних вище та оплачується за стандартною ціною. Якщо на першій консультації ми приймаємо рішення працювати разом – ви можете скористатися послугою пільгової психотерапії.

 

За відсутності місця я занесу Вас у лист очікування.


Якщо ви відчуєте, що короткострокової терапії Вам недостатньо, ми можемо перейти до довгострокової психотерапевтичної роботи без пільг або за меншою знижкою.